KONST / Litografier / Färglitografi 11071138
nr 1107 1138
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), onumrerad, ur Carmen, 39x42,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2017
kl 18:14:43
5/5 19:53:23
100 kr
8/5 08:49:08
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson